Časté dotazy

Chcete-li minimalizovat čekací dobu a mít jistotu termínu, je nutné využít objednávací formulář/mail zde na webu, případně zavolat do konkrétní ordinace. Stojí Vás to minutku času a ušetří Vám to nemálo času v čekárně.

Objednat se můžete e-mailem nebo telefonicky, po rozkliknutí detailu ordinace naleznete kontaktní údaje pro každou jednotlivou ordinaci.

Naše ordinace se nacházejí po celé Praze a blízkém okolí. Po rozkliknutí detailu ordinace v jejich seznamu (menu vpravo nahoře) najdete nejen mapu každé ordinace, taktéž v detailu nabízíme i základní info kudy se k nám dostat. (Parkování, čísla MHD autobusů/tramvají, názvy zastávek)

Možnosti jednotlivých zákroků v každé z ordinací zjistíte po rozbalení detailu ordinací, případně můžete využít (nahoře vpravo) položku v menu "Naše Služby" která poskytuje přehledný rozcestník.

V patičce (spodní část webu) každé ordinace naleznete informaci o aktuální spolupráci s pojišťovnami.

Zde záleží na typu vyšetření, které plánujete podstoupit. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Obojí naleznete v detailu konkrétní ordinace.

Žádanka v tuto chvíli není nutná. Je však třeba se objednat prostřednictvím e-mailu nebo webu v konkrétní ordinaci, kterou plánujete navštívit.